informacjagospodarcza.com

Cennik wpisów i reklam

Witam. Na adresie informacjagospodarcza.com firmy mogą mieć swoją ofertę w postaci Wpisu Podstawowego (ofertowego), Wpisu Adresowego, Linka Tekstowego, Linka Graficznego, Linka Adresowego (z nazwy firmy albo z adresu www) oraz innych form reklamowych.

Cena rocznego Wpisu Podstawowego wynosi - 3600,00 PLN. Wpis Podstawowy może zawierać dane adresowe, dane kontaktowe, ofertę,
do dziesięciu grafik, mapkę i, ewentualnie, informacje o firmie albo o produktach, albo jakiś tekst sponsorowany.  Wpisy na krótsze okresy odpowiednio mniej. Z, tym, że, najkrótszy okres to jeden miesiąc (30. dni).

Wpis podstawowy jest osobnym wpisem, do którego prowadzą linki graficzno-tekstowe z wybranych branż/kategorii danego województwa/miejscowości.

Wpis jest też dostępny jako link w odpowiednim dziale z zakresu produkcja - handel - usługi.

Wpis Reklamowy - jeden wpis zawierający, do wyboru: nazwę, adres, telefony, e-maile, adresy www, ofertę, jedną grafikę. Wpis Reklamowy jest zamieszczany w województwie albo w miejscowości. Może też być zamieszczony pod wybraną branżą w województwie albo w miejscowości. Wpis Reklamowy kosztuje na jeden rok 1200,00 zł.

UWAGA - póki co nie ma vat więc cena jest netto=brutto. W, przypadku przejścia na vat do ceny będzie doliczany 23% vat.

Dlaczego firmy powinny reklamować się na informacjagospodarcza.com? Wiadomo, że reklamowanie się ma za zadanie inne kwestie niż pozyskiwanie klientów. Niby o to głównie chodzi, ale doświadczenie wielu firm wskazuje na coś innego. Klienci, nawet jeżeli znajdą firmę to mało który przyznaje się do tego gdzie ją znalazł. Reklamowanie się na stronach internetowych ma inny cel i inne zadanie. Cel jest taki, żeby być. Nawet na wszelki wypadek. Nawet po to, żeby dać zarobić komuś, kto tę reklamę zamieszcza i utrzymuje. Nawet po to, żeby ktoś, kto zajrzy na taką stronę zobaczył ulotkę/zdjęcie/logo/zdjęcie banera itp. firmy, która się tam reklamuje. I, zapamiętał, że tam jest i tam może ją znaleźć. Reklamy na różnych znanych serwisach/portalach są chyba drogie. Do tego wielu ludzi ma dość oglądania ich w takich miejscach. Do tego takich reklam jest tam dużo. Do tego taka reklama po kilku dniach albo minutach znika i tudno do niej dotrzeć jeżeli za chwilę chcemy ją obejrzeć, a, zmieniliśmy stronę itp. Do tego, jeżeli zdążymy kliknąć w reklamę, to później nam się wyświetla niemal na każdej stronie na którą wejdziemy. Czy po to wchodzimy na różne strony żeby widzieć wciąż tą/tę samą reklamę? Chyba nie. Reklamy chcemy znaleźć tam, gdzie ich szukamy. Czyli na takich stronach, których adresy sugerują, że tam znajdziemy to czego szukamy. Natomiast wiele firm nie dba o to, żeby klient miał tam do nich dostęp. Dlaczego? To już by trzeba było je o to zapytać. Często jest tak, że szef ma jakąś firmę, która ma się zajmować tego typu sprawami. A, w takich sytuacjach najczęściej chodzi o prowizję. Z, małych opłat prowizji nie ma albo nie jest warta zachodu. Z dużych to co innego. Ktoś, kto w danej firmie zajmuje się takimi sprawami najczęściej wie ile firma może wydać na reklamę. I, potrafi kalkulować. Wie też, że podbijanie pozycji danej strony kosztuje i to sporo. Często są to opłaty liczone od jednego wyrazu. Wiadomo, że to spory biznes więc raczej jest tak, że każdy pośrednik na tym zarabia. Zwłaszcza, gdy płaci ktoś inny.

U nas opłaty są w skali roku skromne więc dla każdej firmy jest to dobre miejsce na to, żeby mieć tu jakieś info o sobie. W, końcu najważniejsze jest, żeby zadowolony był ten ktoś, kto tu zajrzy żeby znaleźć firmę.
informacjagospodarcza.com
TEL i NET Świebodzice
Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Liczba odwiedzin: 70918